Škola, jež je odměnou pro děti i rodiče

Zůstaňme v kontaktu Facebook Instagram Newsletter

Jak žít a pracovat s dětmi?

25. 4. 2022

Výchova je důležitá stránka pro další vývoj člověka v budoucím životě. Proto jsme pro naše rodiče (a nejen je) připravili kurz Jak žít a pracovat s dětmi, kde se naučíte, jak na správnou výchovu, aby dítě vyrostlo ve zdravě sebejistého a samostatně fungujícího člověka. Také se dozvíte, jak přimět dítě k tomu, aby vám bez násilí pomáhalo, jak pracovat s dětskou ochotou a jak zvládat různá rozčilení či nehody dítěte a pracovat s jeho emocemi.

Řešíte doma neustále tyto otázky:

Na tyto a mnoho dalších Vám kurz dá odpovědi. Na kurz mohou přijít i rodiče, kteří nemají své dítě v naší škole. 

Termín: 28. – 29. 5. 2022
Cena: 2.500 Kč

Jak se přihlásit?
Pro rezervaci místa a další podrobnosti napište na e-mail trhlikova@skolabasic.cz lektorce tohoto kurzu Lucii Trhlíkové nebo zavolejte na tel. 732 265 748.

Sdílejte na sociálních sítích

Dostávejte od nás užitečné informace e-mailem »

Chci e-maily