Škola, jež je odměnou pro děti i rodiče

Zůstaňme v kontaktu Facebook Instagram Newsletter

Tým mateřské školy

Seznamte se se skvělými lidmi v naší mateřské škole.


Aneta Kuzmová

vedoucí mateřské školy

kuzmova@skolabasic.cz

Vždy jsem věděla, že chci pracovat s dětmi a rozhodla jsem se pro studium oboru Sociální pedagogika. Během mého studia jsem navštívila několik organizací a jednou z nich byla i školka. Práce ve školce mě během krátké chvíle nadchla. Proto jsem se rozhodla doplnit si vzdělání v tomto oboru a po jeho dokončení pracovat ve školce. Během praxí jsem ovšem zjístila, že nastavený systém ve státním školství mi nevyhovuje. Všimla jsem si, že děti do školky nechodí rády, jelikož nikdo nedbá na jejich vnitřní potřeby. Proto jsem se snažila najít školku, kde bude brán ohled na individuální potřeby dítěte, jeho svobodnou vůli a především bude šťastné. V tomto případě Basic splnil všechny mé požadavky a já jsem vděčná, že zde mohu doprovázet děti na jejich cestě k dospívání. 


Kateřina Sojková

učitelka

sojkova@skolabasic.cz

K práci s dětmi jsem měla blízko už odjakživa. Počínaje vedením dětských táborů, skautů, doučováním, hlídáním, až po moje studium na vysoké škole v oboru Speciální pedagogika se zaměřením na logopedii. V rámci studentských praxí jsem měla možnost navštívit mnoho mateřských škol a udělat si tak širší obrázek, jak to kde chodí a vypadá. Díky těmto zkušenostem jsem věděla, že děti potřebují individuálnější přístup a rodinné prostředí, na čemž si Basic zakládá. Ve svém volném čase ráda čtu, cestuji, hraji squash nebo trávím čas s přáteli.


Erika Vlčková

provozní

vlckova@skolabasic.cz

V Basicu pracuji již od roku 2013 jako provozní a zároveň pomáhám s dětmi paním učitelkám. Tato práce se mi velmi líbí a přináší mi radost, protože pracuji pro děti, které mám moc ráda. Ve školce je skvělá výuka a velmi pestrý každodenní program. Děti jsou u nás šťastné, uvolněné a nebojí se o něco požádat. Toto je výsledek spokojeného a bezva kolektivu, v pěkném a klidném prostředí. Proto jsem ráda, že mohu pracovat zrovna tady.

Sdílejte stránku na sociálních sítích

Dostávejte od nás užitečné informace e-mailem »

Chci e-maily